Dorpsplatform Dreumel

Dorpsontbijt Dreumel op het zwembad 18 mei – Opgeven via opgaveformulier

Op zondag 18 mei van 9.30 – 11.15 uur organiseert Dorpsplatform Dreumel het eerste Dreumelse dorpsontbijt.
De locatie voor dit verbindende evenement is het zwembad van Dreumel. Ook bij minder goed weer kunnen we daar allen gemakkelijk onder de twee overkappingen genieten van dit gezamenlijke ontbijt. In totaal hebben we 200 zitplekken beschikbaar. Een deel daarvan bestaat uit genodigden. Maar ook jij bent van harte welkom! Je kunt je daarvoor (met je gezin, buren, vrienden, etc.) opgeven via onderstaande formulier.

Omdat we verwachten meer aanmeldingen te krijgen dan er plaatsen beschikbaar zijn (200), vragen wij je het volgende: Indien jij en/of jouw gezin of gezelschap gratis toegangskaarten krijgt, dan komen jullie ook
werkelijk de 18e mei naar het ontbijt. Als jullie onverhoopt echt niet kunnen dan gaan we er vanuit
dat we dit uiterlijk één week van te voren horen, zodat we hier nog andere mensen gelukkig mee kunnen
maken. Het zou vervelend zijn als we lege stoelen hebben omdat mensen afmelden en anderen de
kans niet hebben gegeven.

We zien er naar uit om een bijzonder leuke en gezellige ochtend samen met jullie te hebben. Tijdens het ontbijt zal Joyce van Sociom meer vertellen en aandacht vragen voor dementie. Daarnaast zullen we tussendoor aandacht vragen voor een paar zaken welke verbindend zijn. Een mooi moment nu we samen met een zo diverse groep samen genieten van een ontbijt!

Om 11.15 uur verlaat iedereen het zwembad. Wil je gaan zwemmen, dan kun je om om 12.00 uur
weer naar binnen voor de opening van het zwembad (tegen betaling).

Geef je op voor het ontbijt via onderstaande formulier (Je n.a.w. gegevens worden uiteraard met niemand gedeeld buiten de organisatie):

Schakel JavaScript in je browser in om dit formulier in te vullen.
Naam:
Vul het aantal in
Vul het aantal in
Je hebt hierboven de voorwaarden gelezen en je gaat akkoord met het volgende:

Scroll naar boven
Ga naar de inhoud