–
3 juli 2025
Centrum voor Levensvragen Rivierengebied organiseert in samenwerking met Dialoog Maas en Waal weer een nieuwe serie van vijf gesprekken.
Start nieuwe gespreksgroep in Dreumel: ‘Ons leven als reis!’
Na een eerste gespreksgroep in Beneden-Leeuwen starten wij nu met een groep in de bibliotheek in Dreumel.
Anderen ontmoeten, ruimte voor verbinding en samen ervaringen delen!
Klinkt dat goed, doe mee en meld u aan!
In deze gespreksgroep is uw eigen verhaal leidend. De herkenning, erkenning en uitwisselingen hierover, delen we door middel van gesprek.
Op de donderdagmorgen van 10:00 tot ca. 11:45 uur treffen wij elkaar in de ruimte van de bibliotheek bij ‘De Hoender’ in Dreumel op de volgende data 15 en 22 mei, 12 en 26 juni en 3 juli.
‘Ons leven als reis. …?’ is het vertrekpunt en voert ons langs levenswijsheden van over de hele wereld. Hoe past dit in ons eigen verhaal? Welke inzichten kunnen wij hier uithalen? Welke vragen roept dit op?
De gesprekken worden begeleid vanuit het Centrum voor Levensvragen en Dialoog Maas en Waal.
- Bent u ook in voor een goed gesprek?
- Nieuwsgierig geworden?
- Meld u dan aan!
Graag uiterlijk 10 mei! Via telefoonnummer: 0610790679 (Maryam) of via de mail:
Deelname is gratis. Een vrijwillige bijdrage voor de koffie en thee is altijd welkom!